Fikirleriniz

Ana Sayfa » Fikirleriniz

Şahımerdan Sarı Hocaefendi önce 28 Şubat aktörlerinin, ardından da FETÖ örgütü mensubu hakm ve savcıların kumpaslarıyla 20 yıldır çile çekmektedir. 28 Şubat Sürecinin bir darbe girişimi olduğu; FETÖ’nün ise bir terör yapılanması olduğu açıkça ortaya çıktığına göre  genelde 28 şubat mağdurlarının ve özelde de Şahımerdan Sarı Hocanın mağduriyetinin artık sona ermesi zaruret halini almıştır.

Konuyla ilgili fikir ve düşüncelerinizi buradan paylaşabilirsiniz.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Fikirlerinizi Bizimle Paylaşın

Sevde merve
27 Haziran 2017 - 01:02

“Hapishaneler kuşkusuz birer mekteptir.
Nice talebeler ondan başarıyla mezun olup hayatlarını şehadetle noktalandırmıştır.
Ve Rab’lerinden tam not almışlardır. [Malcolm X]

Rabbimizden bizlerede şahidlik ve şehitdliği hayatının yegane ölçüsü haline getirmeyi diliyorum.

Ahmet Muhtar
26 Mart 2018 - 23:09

Şahımerdan Hoca gibi değerli bir alimin içerde olması ümmet adına büyük bir kayıp.İnşallah kısa zamanda özgürlüğüne kavuşur.

zehra büyük
26 Mart 2018 - 23:13

Şahımerdan Sarı hoca FETÖ ile mücadelede Türkiye’nin en ağır bedelini ödeyen büyük bir adamdır. Derhal bu zulme bir son verilmelidir

Salih
26 Mart 2018 - 23:58

Selamunaleykum Şah hocanın Yolu inşaAllah Hak yoldur, ben buna Şahid oldum.
Bu tevhid davası hak davadır, öncüler bir bir dünyadan ayrılıyor geri kalan bir avuç Alim ise zulüm altında Allah cc onları da elimizden alırsa korkarım ki helakımız yakındır. Bu uğursa mallarımızı canlarımızı harcamamız elzem. Başta Değerli Alim Şahımerdan Sarı hoca ve tüm Alimlerimizin Allah cc yardımcısı olsun.

Semih G.
27 Mart 2018 - 00:55

Böyle bir hareketi başlattığınız için, duyarlılığınızdan dolayı size teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa zamanda mazlumların kurtuluşuna ve zalimlerin cezalandırılmasına vesile olur.

semalt
27 Mart 2018 - 00:56

yaşasın zalimler için cehennem!!!

NEHİR KARADENİZ
27 Mart 2018 - 00:56

ALLAH HOCAMIZIN EN KISA SÜREDE KURTULUŞUNA VESİLE EYLESİN BİZLERİ İNŞ.

besim
27 Mart 2018 - 00:57

Siteniz çok güzel. Hayırlara vesile olsun İnşallah

Muhaddis
27 Mart 2018 - 00:57

Zalimler için yaşasın cehennem.. Hak ehli ya kıtal meydanında yada zindadır..!

Muhammed Ali
27 Mart 2018 - 00:58

Adalet topaldır, ağır yürür fakat gideceği yere er geç varır.

Allah’tan şah hoca gibi haksız yere zindanlarda yatan bütün Müslümanlara bir çıkış yolu vermesini Onların ayaklarını İslam üzere sabitlemesini ve onlara katından bir sabır vermesini diliyoruz.

Bir zulmü engelleyemiyorsanız , en azından onu herkese duyurun . ( Aliya izzetbegoviç )

MEHMET İZOL
27 Mart 2018 - 00:58

Allah, gerçekten Kendisi’nden başka İlah olmadığına şahitlik etti; melekler ve ilim sahipleri de O’ndan başka İlah olmadığına adaletle şahitlik ettiler. Aziz ve Hakim olan O’ndan başka İlah yoktur. (Ali İmran Suresi, 18)

Allah’ın ayetlerini inkar edenler, peygamberleri haksız yere öldürenler ve insanlardan adaleti emredenleri öldürenler; işte onlara acıklı bir azabı müjdele. (Ali İmran Suresi, 21)
zalimin zulmü varsa bizimde allahımız var ALLAH HOCAMIZIN EN KISA SÜREDE KURTULUŞUNA VESİLE EYLESİN BİZLERİ İNŞ.sizinleyiz hocam

El muhacirun
27 Mart 2018 - 00:58

İlmiyle Amel eden ve İslam Ahkamını İnsanlara Ulaştırmak için Canını dişine takan hocamızı Allah S.w.t Esaretten Kurtarsın hocamıza bu haksızlığı reva gören paralel yapı çetelerinede Allah musibet üzerine musibet versin…

Fadlallah
27 Mart 2018 - 00:59

Tarih boyunca hakkı söyleyen ehli tevhid alimler “emr olunduğunuz gibi dosdoğru olun” ayeti gereğince dosdoğru durmalarından dolayı sürekli zindanlar ve muhaceratlar yaşamılardır. islam düşmanlarının güdümünde olan ancak islam da olduğunu kendini gösteren şarlatanların kurmuş olduğu bir komplo sonucu değerli alim şahı merdan sarı ve onun gibi nice islam davetçisini zindanlara ve muhaceratlara mecbur bırakmışlardır. doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar sözünün gerçekleğini bizatihi yaşayarak öğreniyoruz. hakkı söyleyen alimler zindanlardadır. veya muhacerattadırlar. rabbimizden temennimiz şudur ki 21. yüzyıl karanlığında kuran ışığıyla karanlıkları aydınlatan tağuları red eden tevhidi yükselten değerli davetçi ve alimlerin başta şahımerdan sarı hocamızın ve tağuti rejimin zindanlarında bulunan nice değerli ehli tevhid Müslümanların en kısa zamanda aramızda olmasıdır.

ahmet
27 Mart 2018 - 01:00

karanligin aydinlaga donustugu gibi insallah sahimerdan sari hocamiz insallah enkisa zamanda ozgurlugune allahin izniyle kavusur dua edelim insallah

Marwa
27 Mart 2018 - 01:00

Zindanlar Karanlık Olsa da Umutlar her zaman Aydınlıktır.
İman ettiği ve tıpkı tarihin asırlar öncesi Yusuf’a (as) şahitliği gibi uzun zamanlar tağutların zindanlarında esir olan şah hoca ve tüm kardeşlerimize Allah azze ve celle’den bir çıkış yolu ihsan etmesini ve Onlara sabr-ı cemil vermesini diliyoruz.
“Zindan Bana Beni Kendisine Çağırdıkları Şeylerden Daha Sevimlidir” (yusuf:33) diyen Ey “özgür” esir Kardeşlerimiz! unutmayın ..Adımlarımız Yakub’un adımlarında…

aişe
27 Mart 2018 - 01:00

Andolsun ki , Biz sizleri içinizden mucahidleri ve sabredenleri ortaya cikarincaya kadar…..imtihan edeceğiz. /Muhammed/31/ Dinimiz bizden fedakârlık ister.canlarla, başlarla.Kurtulus gerçekleşmez , tembel tembel oturanlarin gözlerinden akan yaşlarla! Ağlama hocam, Ağlama! Biz baglanmisiz kur’ani tebliğ eden Peygamber’e .Biz denk biliriz kur’anin uygulanmadigi memleketi kabre! Ömrümüz hasretlerimize mahpustur. Kur’ân hizmeti bizim için namustur. Yol dikenli ve çileli olsa da yürümek bize mahsustur! Onlar için öz yurtlarında inançlarına göre yaşamanın adı çaresizlik olmuştu. Çarelerden Çare beğendiler. Zerre miktarı tereddüt etmeden , bıraktılar yurtlarını, tüten ocaklarini, evlat ve kadınlarını Onlar Tevhidin Sevda Suyunu içmisti. Yüreklerine hasretin kanı degmisti. Onlar ötelere gittiler. Onların ne dünya, ne şan ,ne şeref Allah rızasıydi onlar için en büyük hedef. .”DAVA ADAMI OLMAK, SIKINTIYA GELMEMEK DEĞİL, SIKINTIYA TALİP OLMAKTIR. Tüm Ehli Tevhid Alimleri ,Tüm Tağutun mahkemesinde, Mağdur, Mazlum , ve haksız yere hapsedilmiş Tüm yusufilere ve Sahimerdan hocamiza Özgürlüğü için Temennilerimiz Sonsuzdur..BİİZNİLLAH.

Uhti Turabi
27 Mart 2018 - 01:01

Zindandan ve esaretten inşAllah kurtulacaksın. Onurunla, muzaffer ve özgür olarak çıkacaksın.
diyordu Seyyid Kutup…

“Allah’ın yardımı gerçekten yakın değil mi?”
-Bakara, 214

zainab meva
27 Mart 2018 - 01:01

Yirbirinci yüzyılın cahiliyyesi ! Zulme uğrayan müslümana zulmeden Müslüman (!) Zindandaki müslümanı zindana atan Müslüman (!) İftiraya uğrayan müslümana iftira eden de Müslüman (!) En çok ta müslümanım diyenlerin ,sözde hoca(!) ünvanı taşıyanların yapmasını anlayamadık..VE siz ey Müslümanlar (!) ve Oturanlar ! Hiç bir zaman anlamayacaksınız yürüyenlerin sevdasını . Oturduğunuz rahat koltuklarınızda şehadet size nasip olmayacak . Bu dava sizin ellerinizde değil , bedel ödeyenlerin ,hayatlarını feda edenlerin ellerinde yükselecek.

Özgürlük bugünde kuşların kanatlarında.Zindanlar doluyor her gün iman edenlerle. Onların bedenleri sizin yürekleriniz demirin arkasında.
Bir garip sevda bizimkisi..
Müjdeler olsun gariplere .Elbet kışın ardında bahar vardır .
Adaletin sahibinin adaletinden korkun.Sizler kanunlarınıza güvenmeye devam edin .Bizlerde teheccütlerle Rabbimizden istemeye ve umud etmeye devam edeceğiz .
Dünde Bugünde Yarında zindandaki kardeşlerimizin yanındayız .Dua eder Dua bekleriz.

Şahımerdan bu davanın hadimi,
Değişim yok gelişim var daimi
Büyük dava ağır dava kadimi
Gözsüz gör, ayaksız yürü, vur elsiz,
Hiçbir dava hâkim olmaz bedelsiz.
( 6.4.2014)

AHMET
27 Mart 2018 - 01:02

siteniz hayırlı olsun. çok memnun oldum. uzun zamandır böyle bir sitenin çıkmasını bekliyordum. Allah razı olsun.

Abdullah
27 Mart 2018 - 03:06

Alimler peygamberlwein vekilleridir hocamla bire bir görüştüm öyle mütavazu bi insanki kalbinin güzelligi yüzüne yanaımış ALLAH şüphesiz ELADİL dir mükafatını verir

Erkan
27 Mart 2018 - 12:05

Allah Sahimerdan hocayı ve onun gibi sırf islami kimliklerinden dolayı mahkum olan tüm Müslümanları esaretten kurtarsın. Böyle değerli bir Alime gereği gibi sahip çıkılmaması büyük bir kayıp bizim için. Allah yar ve yardımcısı olsun İnşallah…

Alper Türkmen
27 Mart 2018 - 14:33

Zalimler için yaşasın cehennem!

Habib
27 Mart 2018 - 14:54

Selam olsun,hidayete tabi olana,çok değerli alimlerimiz bedenen mahpustur,esas mahpus olanlar ise bilgilerinden istifade edemeyen toplum olsa gerek, iyiliği emr kötülüğü nehy edecek, önder,önderin arkasından gidecek şahıslar olunca, inşaallah düzelir.

Seçkin
27 Mart 2018 - 14:55

Bismillâhirrahmenirrahim.
Şahı Merdan Hocamız, ömrünün bir kısmını Allah yolunda diğer bir kısmını ise birtakım zalimlerin zulmü altında geçirmiş Türkiye’de hayatta kalan Ender şahsiyetlerdendir. Nedense insanlara medeniliği öğretecek insanların hapse mahkum edilmeleri, topluma medenilik kazandırma iddiası olan birtakım müsteşrik ve müstekbirlerin toplumu nasılda cehalete sürüklediği aşikardır. Adalet burada gerçekleşmese bile biz müslümanlar iman ediyoruz ki, mahşer günü adaletten hickimse kaçamayacaktır. Ve bugün haksızlık ile zindanlarda tutulan alimlerin bağışlamasına muhtaç bir hale geleceklerdir. Lakin fayda vermeyecektir. Allah’ın emir ve yasaklarına karşı gelmekten korkun ve adaletle hükmedin.

EbuMuaz02
27 Mart 2018 - 15:33

Allah cc Şahımerdan hocamızı peygamber varisliğinin duruşuyla bugün bir müslüman için takip edilmesi ve örnek alınması gereken bir lider olarak aramıza göndermiştir.. Gerek Dışarda gerekse zindan da her haliyle bugün bir müslümanın göstermesi gereken izzeti, bize bilfiil kendi hayatıyla göstermiştir.. Rabbim tez zamanda başımıza bu davanın bugün ki önderini göndersin ve bizi de hocamıza hakketiği değeri veren kıymetbilir kullardan kılsın.. Hocamıza Allah tan afiyet, selamet ve tez zamanda da esaretinden kurtulmasını niyaz ederim..

Ensar haykir
27 Mart 2018 - 15:43

Alimlerimize ozgurluk

BAYRAM YILDIRIM
27 Mart 2018 - 16:26

Feto mağduru bu muhterem şahsı ve ilim adamı Şahımerdan hoca acilen bırakılmalı…

Hakkı söylediği ve hakkı haykırdığı için yapılan bu zulüm bitsin Şahımerdan hoca serbest
kalsın…

bozan karataş
27 Mart 2018 - 17:16

muhterem şahımerdan hocaya özgürlük nidaları sesleri arşa yükselene kadar devam diyyoruz gecikmiş ve bayatlamış adaletten istiyoruz artık müslümana yapılan zulme son verin artık.

Rıdvan TOPRAK
27 Mart 2018 - 17:30

“İyi bilinsin ki, insanı dalâletden, kötü yoldan ilim ve âlimler kurta­rır” Eğer yaşadığımız toplumun madden ve manen huzura kavuşmasını istiyorsak Rabbani alimlere destek çıkmamız, onlara Allah’ın yolunda yardımcı olmamız gerekiyor.Alimler Peygamberlerin varisleridir, onlara yapılan haksızlıklar zulümler Allah katında elbette büyük bir cürümdür..Bu bağlamda özellikle yaşadığımız bu coğrafyada Şahımerdan Sarı hoca gibilerine ekmek kadar,su kadar ihtiyacımız vardır.Allah Şahmerdan Sarı Hocayı esaretten ve ona yapılan bu zulümden kurtarsın..

Orhan Çam
27 Mart 2018 - 18:12

Türkiye özelinde bazı siyasi gruplar ve çevreler birbirleriyle iç içe girmiş ve biribirini besleyen yapılardır. ERGENEKONCULAR ve FETÖCÜLER gibi. Bu yapılar ülke sathında kendilerine muhalif ve aykırı gördükleri ilim adamlarını, fikir adamlarını, sivil toplum örgütlerini terörize ederek (yaftalayarak) saldırmışlar ve onları yoketmek hiç olmazsa sindirmek için alçakça yöntemlere başvurmuşlardır.
Şahı Merdan Sarı Hocaya yapılanlar alçakça bir karalama ve yoketme saldırısıydı. Elinde kalem, dilinde kelam olan bir şahsı kendi elleriyle patlattıkları bombaların tozu toprağı içerisinde dört duvar arasına mahkum edenler şüphesiz cehennemin duvarları arasında ebediyete kadar azap çekeceklerdir.
Yoketmeye çalıştıkları Şahı Merdan Sarı gibi değerli kelam ve kalem erbabı davet önderleri hiç şüphesiz fikirleriyle, eylemleriyle, davetleriyle yaşamaya devam edeceklerdir.

Muhammed Bilal GÜNGÖR
27 Mart 2018 - 18:13

Her zaman hakkı ve hakikatı savunan hocalarımızın yanında olduğumuz gibi Şahı Merdan hocamızın da yanındayız. En kısa sürede özgürlüğüne kavuşmasını Rabbim nasip etsin

Ali
27 Mart 2018 - 18:35

Takib ettiğim kadarıyla Şahımerdan Sarı Hocanın Fetö ile hiçbir alakası yoktur, aksine onları yıllardır eleştirmektedir, haksız tututkluluğu bitirilmelidir

ENES
27 Mart 2018 - 18:41

görüşü,meşrebi,ırkı ne olrsa olsun bir müslümanın islami kimliğinden dolayı cezalandırılmasını kabul etmiyoruz…esas birlik kendi düşüncenden olmayan müslümana sahip çıkmaktır.

Memet
27 Mart 2018 - 18:45

Onurunla ve zaferinle özgür olarak çıkacaksın.
diyordu Seyyid Kutup… “Allah’ın yardımı gerçekten yakın değil mi?”
-Bakara, 214
Allah Azzevecelle hocamizi tez zamanda çıkarsın inşallah

muhammed emin
27 Mart 2018 - 19:12

اَ لدُّنْيَا سِجْنُ الْمُؤْمِنِ وَجَنَّةُ الْكَافِرِ hazreti nebi aleyhisselâtü vesselâm, sahih-i müslim /zühd
“dünya mü’minin zindanı kâfirin cennetidir.” Şah-ı merdan hocaefendinin Yaşam alanının dünya olmasını diliyorum.

Hüseyin anmaç
02 Nisan 2018 - 03:03

28 şubat bitmedi devam ediyor türkiye ye maelesef hiçbir zaman hukut gelmedi gelmeyecek de mağdur ve mazlum durumda olan müslümanlara ve değerli hoca şahmerdan sarı hoca ‘ya allah’tan yardımları olsun allah rahmet etsin sabir versin mükafat versin

Eyüp
07 Nisan 2018 - 13:05

evet asrın alimlerını bir toplumda söker alırsanız cahıl bir nesıl yetişir bu gerçeği unutmamız gerekiyor ne yazıkkı ehli küfrün oyunları bitmiyor onun için kanaat önderlerı tüm ortadoğu içindeki bu tablonun birer öncülerıler neden çünkü güçlerı ve asli düşmanlarını unutup bir birlerıne düştüler neden ölümlü dünyada neden acaba merak edıyoruz aslı olan rabbımızın hakkını görmemezlıkten gelıyorlar tüm alimlerın aslı ödevlerı bu ömmetın çikmaza gırdıklerı çetın girdapta çözüm için çalişip bir birlerıne sahıp çikmaları gerekiyor aksı halde hesapı çok çetın olacaktır bu dünyanın bir imtahandan ibare olduğunu bilmelerıne rağmen halen ehli küfrün ıstediği kulvarda hareket edıyorlar evet soruyorum tüm sıyası otorıteye şahmerdan hocanın suçu nedır tüm kanaat önderlerı bu ümmetın sizin öncülüğünüze ve rehberliğinize ihtıyacı var artık özünüze dönün ve sorumluluklarınızı yerıne getırın ve tüm 28 şubat mağdurları dıyorlar gerçekten çözüm bumu soruyorum ahlaksızliğin kol gezdiği bu ümmetın çektıği ızdıraplar bitmediği müddetce bu mesele bitmez buda ancak rabbımızın ıstediği şekilde bir topluluğun zuhur etmesıyle olur aksı halde 28 şubatlar bitmez rabbım yar ve yardımcınız olsun tüm ümmetın

Yusuf AbdusSelâm
08 Nisan 2018 - 22:25

Öncelikle görevimiz olarak her ferd ihlasla Allah’a dua etmelidir. Fiili olarak da Şahımerdan Sarı Hoca’nın esaretten kurtulması için medyada bayağı çalışmalar yapıldı ancak bizzatihi bazı ilim ehli muteber Âlimlerin de bu konuda harekete geçmesi için bir çalışma yapılabilir. Onların bir cümlesi binlerce kişiyi harekete geçirebilir çünkü ne yazık ki Âlim’in Âlime olan yardımını göremediğimiz bir dönemdeyiz. Tatlı bir Baskı yapılırsa başarılı olunur diye düşünüyorum.

Özkan M.
21 Nisan 2018 - 09:31

Allah yar ve yardimcisi olsun hocaefendinin.

Hamza
22 Nisan 2018 - 00:32

Düya değil ahiret alimi olan Şahımerdan sarı yıllardır iftiralar neticesi ömrünün çoğunluğunu zindanlarda geçirdi artık bu zulüm bitmeli inzanların türkiye nin ümmetin Şahımerdan hoca gibi değerli Alimlere ihtiyaçları var

Haci Mustafa Celik
14 Mayıs 2018 - 20:10

Rabbim Hoca’yı tez zamanda esaretten kurtarsın.

Abdullah musa
02 Temmuz 2018 - 00:05

Günümüz ilim ehlinin bu konuda göstermiş oldukları gafletvari durumları alimin alime sahip çıkmamasının göstergesidir . İlim ehlinin bu suskunluğu Ümmet için gerçekten ileriki zamanlarda tehlikenin işaretidir . Şahımerdan Hocaefendi bu suskunluğu yıkanlardan biriydi . Başta ilim ehli ve bütün müslümanlar hocaefendi için evvela halisane bir şekilde Allah a dua etmeli ve birlikte ellerini artık taşın altına koyma zamanıdır .

Şahımerdan Sarı

Hoşgeldiniz
  • Abdullah musaGünümüz ilim ehlinin bu konuda göstermiş oldukları gafletvari durumları alimin alime sahip çıkmamasının göstergesidir . İlim ehlinin bu suskunluğu Ümmet için gerçekten ileriki zamanlarda tehlikenin işaretidir . Şahımerdan Hocaefendi bu suskunluğu yık
  • Haci Mustafa CelikRabbim Hoca'yı tez zamanda esaretten kurtarsın.
  • HamzaDüya değil ahiret alimi olan Şahımerdan sarı yıllardır iftiralar neticesi ömrünün çoğunluğunu zindanlarda geçirdi artık bu zulüm bitmeli inzanların türkiye nin ümmetin Şahımerdan hoca gibi değerli Alimlere ihtiyaçları var
  • Özkan M.Allah yar ve yardimcisi olsun hocaefendinin.
  • Yusuf AbdusSelâmÖncelikle görevimiz olarak her ferd ihlasla Allah'a dua etmelidir. Fiili olarak da Şahımerdan Sarı Hoca'nın esaretten kurtulması için medyada bayağı çalışmalar yapıldı ancak bizzatihi bazı ilim ehli muteber Âlimlerin de bu konuda harekete geçmesi içi

FACEBOOK'TA ŞAHIMERDAN HOCA