Vasat Kumpasçıları FETÖ Militanı Çıktı

Ana Sayfa » MEDYADAN » HABERLER » Vasat Kumpasçıları FETÖ Militanı Çıktı

 

28 Şubat ürünü olan ve Şahımerdan Sarı Hoca’nın hâlâ zindanda tutulmasına dayanak oluşturan uyduruk ‘Vasat Örgütü’ davasının baştan sona FETÖ tezgâhı olduğu tescillendi. Şahımerdan Sarı Hoca ve 14 arkadaşına toplamda 100 yıl hapis cezası verilmesini hukuksuz kararla onayan Yargıtay 9. Ceza Dairesi Başkanı’nın FETÖ’cü çıkmasından sonra, cezayı veren yerel mahkemenin de başkan dahil bütün üyelerinin FETÖ’den tutuklandığı ortaya çıktı. Vasat kumpasçılarının, İslâmi camiaya yönelik diğer davalarda da baş rolde olduğu ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ofisine böcek yerleştirilmesi skandalına karıştıkları tespit edildi.

YARGILAYANLAR TERÖRİST

19/11/2011 tarihli kararda; Adana 7. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Zeka Kayalı, üyeler Müslüm Uzun, İrfan Yıldız ve Cumhuriyet Savcısı Ahmet Mithat Temel’in imzası bulunuyordu. Vasat davasında Şahımerdan Hoca ve arkadaşlarını ‘terör’den mahkum eden Adana 7. Ağır Ceza Mahkemesi’nin 34488 sicil no’lu başkanı Zeka Kayalı, FETÖ’nün 15 Temmuz darbe kalkışmasının ardından tutuklanarak cezaevine konuldu. Terör bağlantıları deşifre olan Zeka Kayalı, meslekten ihraç edildi.

HEPSİ MESLEKTEN ATILDI

Vasat kumpasında rol alan hakimlerden 39757 sicil no’lu Adana 7. Ağır Ceza Mahkemesi Üyesi Müslüm Uzun da FETÖ ile ilişkisi nedeniyle tutuklandı, meslekten atıldı. Yerel mahkemenin 41039 sicil numaralı diğer üyesi İrfan Yıldız, Fetullah Gülen’in elebaşılığını yaptığı alçak FETÖ örgütüne mensubiyeti nedeniyle önce ihraç edildi sonra cezaevine konuldu.

Vasat dosyasının kumpasçılarından Adana Cumhuriyet Savcısı Ahmet Mithat Temel de FETÖ’cü. 39744 sicil no’lu savcı Ahmet Mithat Temel Fetullahçı ihanet şebekesinin cübbeli militanı olduğu gerekçesiyle kanlı 15 Temmuz darbe kalkışmasının püskürtülmesinin ardından cezaevine tıkıldı. Ayrıca, Müslüman yürekleri zindanlarda çürütmeyi hedefleyen Vasat Davası’nın kumpasçıları Zeka Kayalı ile birlikte FETÖ’den tutuklu olan Müslüm Uzun ve savcı Ahmet Mithat Temel’in, Hizb-ut Tahrir davasında da aktif rol aldıkları saptandı. Şu an hepsi cezaevinde yatıyor.

BÖCEKÇİLERE DE SAHİP ÇIKMIŞ

Dinlerarası diyalog safsatasına karşı çıkan Şahımerdan Hoca’yı delilsiz bir şekilde mahkum eden FETÖ’ Zeka Kayalı’nın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanlığı döneminde ofisine böcek koyan hainlere hapis cezası verilmesine de karşı çıktığı öğrenildi. 2011’de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın çalışma ofisinde bulunan ‘böcek’ diye tabir edilen dinleme cihazıyla ilgili yapılan yargılama neticesinde 2014 yılında iddianame hazırlanmış, Ankara 7. Ağır Ceza Mahkemesi’ne sunulmuştu. Dönemin Ankara 7. Ağır Ceza Mahkemesi üyesi olan Zeka Kayalı, iki hakimin onayladığı iddianameye karşı çıkarak şerh düşmüştü. Vasat davasının kumpasçı hakimi Kayalı, FETÖ’cü 12 polis memuru ve eski TÜBİTAK Başkan Yardımcısı Hasan Palaz’ın böcek davası kapsamında 36 yıla kadar hapsinin istendiği iddianameye karşı çıkmış, FETÖ’cülere kol kanat germişti.

 

Şahımerdan Sarı

Hoşgeldiniz
  • Abdullah musaGünümüz ilim ehlinin bu konuda göstermiş oldukları gafletvari durumları alimin alime sahip çıkmamasının göstergesidir . İlim ehlinin bu suskunluğu Ümmet için gerçekten ileriki zamanlarda tehlikenin işaretidir . Şahımerdan Hocaefendi bu suskunluğu yık
  • Haci Mustafa CelikRabbim Hoca'yı tez zamanda esaretten kurtarsın.
  • HamzaDüya değil ahiret alimi olan Şahımerdan sarı yıllardır iftiralar neticesi ömrünün çoğunluğunu zindanlarda geçirdi artık bu zulüm bitmeli inzanların türkiye nin ümmetin Şahımerdan hoca gibi değerli Alimlere ihtiyaçları var
  • Özkan M.Allah yar ve yardimcisi olsun hocaefendinin.
  • Yusuf AbdusSelâmÖncelikle görevimiz olarak her ferd ihlasla Allah'a dua etmelidir. Fiili olarak da Şahımerdan Sarı Hoca'nın esaretten kurtulması için medyada bayağı çalışmalar yapıldı ancak bizzatihi bazı ilim ehli muteber Âlimlerin de bu konuda harekete geçmesi içi

FACEBOOK'TA ŞAHIMERDAN HOCA